Nasze usługi

CO ROBIMY?

Wymiana wyświetlaczy oraz szyb tylnych

Zbita szybka w Twoim iPhone? Oferujemy kompleksową wymianę matrycy Retina/OLED.  Usługa odbywa się zazwyczaj w dniu zgłoszenia naprawy. Oryginalne części są programowane w celu zachowania TrueTone, istnieje też budżetowa opcja montażu części zamiennych.
Zbite klapki wymieniamy przy użyciu lasera.

Wymiana baterii

Telefon krótko trzyma lub wyłącza się podczas rozmów? Są to objawy uszkodzonego akumulatora. Wymiana trwa zazwyczaj nie dłużej niż godzinę. Posiadamy na miejscu baterie do wszystkich modeli iPhone dostępnych na rynku.
Dla modeli XS i wyższych wykonujemy programowanie BMS (brak błędu w menu).

Naprawa płyt głównych​

Naprawiamy wszystkie usterki na płytach głównych na poziomie mikrolutowania. Brak ładowania, brak zasięgu, brak dźwięków czy też niedziałający panel dotykowy nie stanowi dla nas żadnego problemu. Podejmiemy się każdej naprawy, nie boimy się „piętrowych” płyt w iPhone X oraz nowszych modelach 🙂

Odzysk danych

Masz w telefonie ważne dla Ciebie zdjęcia lub wiadomości a uległ on zniszczeniu? Odzyskujemy dane utracone w wyniku uszkodzeń mechanicznych oraz z telefonów po zalaniu. W przypadku braku możliwości naprawy płyty głównej zawierającej dane, wykonujemy przeszczep procesora oraz pamięci na sprawną płytę główną, tzw. swap. Zapewniamy poufność odzyskanych informacji  (zgodnie z RODO).

Powiększanie pamięci

Kończy Ci się pamięć na zdjęcia i aplikacje a nie chcesz kupować nowego telefonu? Powiększymy ją dla Ciebie. W ofercie posiadamy kości NAND oraz PCIE w pojemnościach od 32 do 512GB.

Naprawa urządzeń po zalaniu

Nie jednemu z nas zdarzy się kontakt telefonu z cieczą… Co wtedy robić? Odstawmy na bok mity o ryżu, nie ładujmy telefonu, nie suszmy go. Im prędzej trafi on do naprawy, tym tańsza i skuteczniejsza ona będzie. Zapraszamy!

Przewiń do góry